Osiągnięcie Kamili Sacharzewskiej z klasy fortepianu mgr Anny Borkowskiej

Osiągnięcie Kamili  Sacharzewskiej z klasy fortepianu  mgr Anny Borkowskiej

W dniu 18-19 kwietnia 2020 odbył się w USA , Corpus Christi, Stanie Teksas XIV Sonatina & Sonata International Youth Piano Competotion.

Kamila Sacharzewska z klasy VI śr fortepianu mgr Anny Borkowskiej otrzymała Grand Prix oraz Nagrodę Główną w postaci Recitalu w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

29 marca 2020 r., po wstępnych przesłuchaniach na podstawie wcześniej wysłanych materiałów DVD z wybranych utworów regulaminowych, Kamila została zakwalifikowana do Finału konkursu, który odbył się w dniach 18-19 kwietnia 2020 roku. Niestety z powodu koronawirusa występy wirtuozowskie , które miały odbyć się w Corpus Christi w USA , zostały odwołane. Pianiści zaprezentowali swoje występy drogą online przez Zoom. Organizatorami konkursu było Towarzystwo im. Fryderyka Chopina w Teksasie.

W Jury zasiedli :
– Nina Drath, przewodnicząca jury, Prezes Chopin Society of Texas
• Konrad Binienda, pianista i kompozytor
• Yuka Mikata
• Marcin Parys
• Manuela Shull
• Dzmitry Ulasiuk

Koncert Laureatów Konkursu oraz recitale odbędą się w Sali Carnegie Hall w Nowym Jorku jesienią 2020 roku.

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
ul. Muzyczna 1 
16-400 Suwałki 

Sekretariat:
tel. (0-87) 5664735
e-mail:
sekretariat @ psmsuwalki.pl

Księgowość:
ksiegowosc @ psmsuwalki.pl

Zgodnie z art. 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia, ul. Muzyczna 1, 16-400 Suwałki
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Bogusław Kijewski, mail: iodo @ psmsuwalki.pl, tel. + 48 601 391 460
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań statutowych szkoły oraz przesyłania Państwu informacji o działaniach szkoły oraz podziękowań - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) kategoria danych osobowych: dane niewrażliwe
5) Pana/Pani dane osobowe pozyskano z właściwego Urzędu Skarbowego
6) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
7) Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą w okresie do momentu wniesienia sprzeciwu
8) posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w celach inne niż statutowe
9) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego