Archiwum

2014/2015

XI Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim 12-16.05.2015

KWARTET KLARNETOWY:
Krakowska Gabriela, Kościuch Karolina, Smokowski Olgierd, Kowalewski Łukasz – wyróżnienie, nauczyciel Magdalena Sowul

 

VIII Warmińsko-Mazurski Festiwal Fletowy w Olsztynie 07.03.2015
Radzewicz Julia – flet – Dyplom Laureata, nauczyciel Wojciech Borowik
Akompaniament Danuta Long wyróżnienie dla akompaniatora

 

Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Szkół Muzycznych I stopnia
Radzewicz Julia – flet – 22pkt, zakwalifikowana do Ogólnopolskich Przesłuchań CEA, nauczyciel Wojciech Borowik
Akompaniament Danuta Long wyróżnienie dla akompaniatora

2013/2014

XVII Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej 29-30.04 20014 r.
Wiktoria Krużyk – klarnet – I miejsce grupa III, nauczyciel Mieczysław Michniewicz
Olgierd Smokowski – klarnet – III miejsce grupa III, nauczyciel Mieczysław Michniewicz
Gabriela Krakowska – klarnet – wyróżnienie grupa III, nauczyciel Mieczysław Michniewicz
Akompaniament Danuta Long

TRIO KLARNETOWE:
Wiktoria Krużyk, Gabriela Krakowska, Olgierd Smokowski – I miejsce w kategorii zespołów, nauczyciel Mieczysław Michniewicz

 

VI Zachodnopomorski Festiwal Klarnetowy Szczecin 09-13.04.2014
TRIO KLARNETOWE:
Wiktoria Krużyk, Gabriela Krakowska, Olgierd Smokowski – II-nagroda w kategorii zespołów, nauczyciel Mieczysław Michniewicz

 

I Podlaski Konkurs Multiinstrumentalny Lipniak 5.02.2014
Raimundas Wenslauskas – obój – Laureat I miejsca w kategorii IIA,
nauczyciel Mirella Trojanowska

 

Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Szkół Muzycznych II stopnia
Jagłowska Jolanta – flet – 22 pkt, zakwalifikowana do Ogólnopolskich Przesłuchań CEA, nauczyciel Agnieszka Perkowska
Akompaniament Danuta Long

2012/2013

Międzynarodowy Konkurs „Gradus ad parnassum” 07.06.2013 Kowno/Litwa
Krużyk Wiktoria – klarnet – II miejsce, nauczyciel Mieczysław Michniewicz
Akompaniament Danuta Long

 

IV Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Olecku 18-19.04.2013
Radzewicz Julia – flet – wyróżnienie, nauczyciel Wojciech Borowik
Konikowski Aleksander – trąbka – wyróżnienie, nauczyciel Paweł Misiukiewicz
Akompaniament Danuta Long

 

VII Warmińsko – Mazurski Festiwal Fletowy w Olsztynie 09.03.2013
Sawicka Magdalena – flet – Dyplom Laureata w kat. III, nauczyciel Agnieszka Perkowska
Jagłowska Jolanta – flet – Dyplom Laureata w kat. IV, nauczyciel Agnieszka Perkowska
Akompaniament Danuta Long

 

Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Szkół Muzycznych I stopnia
Surażyński Kacper – trąbka – 21 pkt, zakwalifikowany do Ogólnopolskich Przesłuchań CEA, nauczyciel Paweł Misiukiewicz
Akompaniament Danuta Long wyróżnienie dla akompaniatora

 

 

2011/2012

Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej
Szkół Muzycznych II stopnia
Szczepańczyk Andrzej – tuba – 21 pkt, zakwalifikowany do Ogólnopolskich Przesłuchań CEA, nauczyciel Wojciech Rolek
Akompaniament Danuta Long

 

IV Ogólnopolski Konkurs im. Ludwika Lutaka Kraków 2011
Dziuba Jonasz – trąbka – III miejsce, nauczyciel Paweł Misiukiewicz
Akompaniament Danuta Long wyróżnienie dla akompaniatora

 

XXXV Konkurs Młodego Muzyka Szczecinek 11-13.05.2012
Dziuba Jonasz – trąbka – wyróżnienie w kat III, nauczyciel Paweł Misiukiewicz
Akompaniament Danuta Long

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny w Toruniu
Michał Letkiewicz – perkusja – wyróżnienie, nauczyciel Zbigniew Lange
Akompaniament Dariusz Michałowski

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
ul. Noniewicza 83 
16-400 Suwałki 

Sekretariat:
tel. (0-87) 5664735 
e-mail: psmsuwalki@neostrada.pl

Księgowość:
psmsuwalki@poczta.onet.pl