2017-2018

XXI FESTIWAL INSTRUMENTÓW DĘTYCH – 26-27 kwietnia 2018 r. w Białej Podlaskiej

Karolina Kościuch kl. IV śr.  I miejsce, nauczyciel Mieczysław Michniewicz
akompaniament Danuta Long
Raimundas Venslauskas kl. V śr. I miejsce, nauczyciel Mirella Trojanowska
akompaniament Anna Borkowska
Daniel Walisiewicz kl. IV/6  II miejsce, nauczyciel Agnieszka Perkowska
akompaniament Diana Perzyńska
Jakub Walendykiewicz kl. IV/4 –  III miejsce, nauczyciel Bogumiła Salamon
akompaniament Danuta Long
Krzysztof Brzezicki kl.V śr.  wyróżnienie, nauczyciel Bogumiła Salamon
akompaniament Danuta Long

 Nauczyciel Danuta Long została wyróżniona za wyróżniający akompaniament.

 

IV MAKROREGIONALNE SPOTKANIA INSTRUMENTÓW DĘTYCH 23-24.04.2018 r. Łomża

* * * Kategoria I * * *

Magdalena Klucznik, kl. I/4, trąbka, III miejsce, nauczyciel Piotr Marciniak
Leon Michał Maćkowiak, kl. II/6 puzon, wyróżnienie, nauczyciel Dariusz Drewnowski
Akompaniament Dariusz Michałowski

* * * Kategoria II * * *

Aleksandra Gajewska, kl. II/4, fagot, wyróżnienie, nauczyciel Bogumiła Salamon
Agata Rudzińska,
kl. II/4, klarnet, wyróżnienie, nauczyciel Mieczysław Michniewicz   

Akompaniament Danuta Long

Daniel Walisiewicz, kl. IV/6, flet, wyróżnienie, nauczyciel Agnieszka Perkowska
Akompaniament Diana Perzyńska

*  * * Kategoria III * * *

Jakub Walendykiewicz, kl. IV/4, fagot, II miejsce, nauczyciel Bogumiła Salamon
Akompaniament Danuta Long

 

VIII ZACHODNIOPOMORSKI FESTIWAL KLARNETOWY – Szczecin, 11 – 15 kwietnia 2018 r.

Zachariasz Radzewicz kl. II/4 – wyróżnienie w gr. I, nauczyciel Magdalena Sowul
Akompaniament Dariusz Michałowski

 

IV Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia, Kielce 09 – 13.03. 2018 r.

Krzysztof Brzezicki – kl. IV śr., fagot – Wyróżnienie, nauczyciel – Bogumiła Salamon
Karolina Kościuch – kl. IV śr., klarnet – Wyróżnienie, nauczyciel – Mieczysław Michniewicz
Gabriela Krakowska – kl. V śr.,  klarnet – Wyróżnienie, nauczyciel – Mieczysław Michniewicz
Uczniom akompaniowała Danuta Long

 

II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych „FINALIS” 23-26.11.2017 Białystok

Daniel Walisiewicz – flet – I miejsce, nauczyciel Agnieszka Perkowska
Akompaniament Diana Perzyńska

Raimundas Venslauskas – obój – II miejsce, nauczyciel Mirella Trojanowska
Akompaniament Anna Borkowska

Zuzanna Oberman – klarnet – III miejsce, nauczyciel Magdalena Sowul
Zachariasz Radziewicz – klarnet – III miejsce, nauczyciel Magdalena Sowul
Akompaniament Michał Makarewicz

Patryk Prokopczyk – klarnet – II miejsce, nauczyciel Mieczysław Michniewicz
Karolina Kościuch – klarnet – II miejsce, nauczyciel Mieczysław Michniewicz
Jakub Walendykiewicz – fagot – III miejsce, nauczyciel Bogumiła Salamon
Akompaniament Danuta Long

Cyprian Grnyo – waltornia – II miejsce, nauczyciel Aleksander Staryniec
Bartosz Baluta – sakshorn – II miejsce, nauczyciel Adam Stasiewicz
Jakub Faliński – tuba – II miejsce, nauczyciel Adam Stasiewicz
Leon Maćkowiak – puzon – III miejsce, nauczyciel Dariusz Drewnowski
Akompaniament Michał Makarewicz

 

STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W DZIEDZINIE TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ NA 2018 ROK uzyskał: 
Jakub Walendykiewicz kl. IV/4 PSM I st.,fagot, nauczyciel Bogumiła Salamon

 

STYPENDIUM DYREKTORA CEA za osiągnięcia konkursowe i wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/17   uzyskał:
Krzysztof Brzezicki, kl VI PSM II st., fagot, nauczyciel Bogumiła Salamon

 

VII Regionalny Konkurs Instrumentalny „Muzyk Pierwsza Klasa” 17-18.11.2017 Olsztynek

Łucja Pająk – obój – III miejsce kategoria I, nauczyciel Mirella Trojanowska
Akompaniament Danuta Long wyróżnienie dla akompaniatora

Kermit Konstanty Madej – trąbka – wyróżnienie  II st. kategoria I, nauczyciel Piotr Marciniak
Zuzanna Kaszkiel – perkusja – wyróżnienie II st. kategoria I, nauczyciel Zbigniew Lange
Hubert Radziewicz – saksofon – wyróżnienie II st. kategoria II, nauczyciel Bernard Michniewicz
Akompaniament Dariusz Michałowski

 

Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Szkół Muzycznych II stopnia

Raimundas Venslauskas – obój – wyróżnienie, nauczyciel Mirella Trojanowska, wyróżnienie dla nauczyciela
Akompaniament Anna Borkowska wyróżnienie dla akompaniatora

Gabriela Krakowska – klarnet – wyróżnienie, nauczyciel Mieczysław Michniewicz, wyróżnienie dla nauczyciela
Krzysztof Brzezicki – fagot – wyróżnienie, nauczyciel Bogumiła Salamon, wyróżnienie dla nauczyciela
Jakub Faliński – tuba – wyróżnienie, nauczyciel Adam Stasiewicz, wyróżnienie dla nauczyciela
Akompaniament Danuta Long wyróżnienie dla akompaniatora

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
ul. Noniewicza 83 
16-400 Suwałki 

Sekretariat:
tel. (0-87) 5664735 
e-mail: psmsuwalki@neostrada.pl

Księgowość:
psmsuwalki@poczta.onet.pl