PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH PSM I STOPNIA


Klasa I/6


Poniedziałek 16.30 – 17.15 – rytmika - sala nr 18

mgr Dorota Frydrych

Wtorek 16.45 – 18.15 – kształcenie słuchu – sala nr 8

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska

Klasa II/6 gr. a


Czwartek 15.45 – 16.30 – rytmika - sala nr 18

mgr Dorota Frydrych

Wtorek 16.45 – 18.15 – kształcenie słuchu – sala nr 8

mgr Beata Maria Michniewicz

(zmiana od października)

Poniedziałek 18.0 -19.30 – kształcenie słuch – mgr D. Frydrych

Klasa II/6 gr. b


Czwartek 15.00 – 15.45 – rytmika - sala nr 18

mgr Dorota Frydrych

Wtorek 15.15 – 16.45 – kształcenie słuchu – sala nr 8

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska

Klasa III/6


Piątek 18.45 – 19.30 – rytmika - sala nr 18

mgr Dorota Frydrych

Środa 15.45 – 17.15 – kształcenie słuchu – sala nr 8

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska

Klasa IV/6


Czwartek 18.00 – 19.30 – kształcenie słuchu - sala nr 18

mgr Dorota Frydrych

Piątek 18.00 – 18.45 – audycje muzyczne – sala nr 8

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska


Klasa V/6


Piątek 15.45 – 17.15 – kształcenie słuchu - sala nr 18

mgr Dorota Frydrych

Piątek 15.00 – 15.45 – audycje muzyczne – sala nr 8

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska

Klasa VI/6


Czwartek 15.45 – 17.15 – kształcenie słuchu - sala nr 18

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska

Czwartek 17.15 – 18.00 – audycje muzyczne – sala nr 8

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska



PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH PSM I stopnia




Klasa I/4


Poniedziałek 15.00 – 16.30 – kształcenie słuchu - sala nr 18

mgr Dorota Frydrych




Klasa II/4 gr. a


Piątek 14.15 – 15.45 – kształcenie słuchu - sala nr 18

mgr Dorota Frydrych

Środa 15.00 – 15.45 – audycje muzyczne – sala nr 8

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska



Klasa II/4 gr. b


Piątek 17.15 – 18.45 – kształcenie słuchu - sala nr 18

mgr Dorota Frydrych

Piątek 18.45 – 19.30 – audycje muzyczne – sala nr 8

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska

Klasa III/4


Czwartek 16.30 – 18.00 – kształcenie słuchu - sala nr 18

mgr Dorota Frydrych

Piątek 15.00 – 15.45 – audycje muzyczne – sala nr 8

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska



Klasa VI/6 + IV/4


Czwartek 15.45 – 17.15 – kształcenie słuchu - sala nr 18

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska

Czwartek 17.15 – 18.00 – audycje muzyczne – sala nr 8

mgr Barbara Dudko – Kuczyńska