PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH PSM II st.

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY



KLASA I- grupa A



15.00-16.30 czwartek -literatura muzyczna - sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

8.30-10.00 sobota- kształcenie słuchu sala nr.30-31

10.00-10.45 sobota- zasady muzyki sala nr.8

mgr Barbara Dudko- Kuczyńska



KLASA I- grupa B



16.30-18.00 wtorek- literatura muzyczna- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

15.45-17.15 piątek - kształcenie słuchu

17.15- 18.00piątek- zasady muzyki sala nr.8

mgr Barbara Dudko- Kuczyńska



KLASA II- grupa A



15.00-16.30 piątek- literatura muzyczna- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

16.30-18.00 piątek- kształcenie słuchu- sala 18 mgr Elżbieta Kondzior

18.00-18.45 piątek- zasady muzyki- sala 18 mgr Elżbieta Kondzior



KLASA II- grupa B



15.00-16.30 piątek- literatura muzyczna- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

17.15-18.45 środa- kształcenie słuchu- sala nr. 8

18.45-19.30 środa- zasady muzyki- sala nr.8 mgr Barbara Dudko- Kuczyńska



KLASA III



15.00-15.45 poniedziałek- folklor- sala nr.11 mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

15.00-16.30 wtorek- kształcenie słuchu- sala nr. 18 mgr Małgorzata Piotrowska

16.30-18.00 czwartek- historia muzyki z literaturą- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

18.00-19.30 czwartek- harmonia- sala nr.18 mgr Małgorzata Piotrowska

KLASA IV- grupa A



15.00-16.30 wtorek- historia muzyki z literaturą- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

16.30-18.00 wtorek- harmonia- sala nr.18 mgr Małgorzata Piotrowska

18.00-19.30 wtorek- kształcenie słuchu- sala nr.18- mgr Małgorzata Piotrowska



KLASA IV- grupa B



15.00-16.30 wtorek- historia muzyki z literaturą- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

16.30-18.00 środa - kształcenie słuchu- sala nr.18- mgr Małgorzata Piotrowska

18.00-19.30 środa - harmonia- sala nr.18 mgr Małgorzata Piotrowska



KLASA V



18.00-19.30 wtorek- formy muzyczne - sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

15.00-16.30 czwartek- kształcenie słuchu- sala nr.18-mgr Małgorzata Piotrowska

16.30-18.00 czwartek- harmonia- sala nr.18 mgr Małgorzata Piotrowska

16.30-18.00 piątek- historia muzyki z literaturą- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska



KLASA VI



15.45-18.00 poniedziałek- historia muzyki z literaturą- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

15.00-16.30 środa- kształcenie słuchu- sala nr.18-mgr Małgorzata Piotrowska

18.00-19.30 czwartek- formy muzyczne - sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska



PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH PSM II st.

WYDZIAŁ WOKALNY



KLASA I



15.00-16.30 poniedziałek- kształcenie słuchu - sala nr.30-31

mgr Dorota Frydrych

16.00-17.30 wtorek- ruch sceniczny- ROKiS mgr Małgorzata Wojdełko

16.30-18.00 czwartek- historia muzyki z literaturą- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

17.15-18.00 piątek- zasady muzyki-sala nr.8 mgr Barbara Dudko- Kuczyńska

18.45-19.30 piątek- czytanie nut głosem- sala nr.18 mgr Elżbieta Kondzior

19.30- 20.15 - rytmika - sala nr.30-31 mgr Dorota Frydrych





KLASA II



16.00-17.30 wtorek- ruch sceniczny- ROKiS mgr Małgorzata Wojdełko

15.00-16.30 wtorek- historia muzyki z literaturą- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

17.15-18.45 środa- kształcenie słuchu- sala nr. 8

18.45-19.30 środa- zasady muzyki- sala nr.8 mgr Barbara Dudko- Kuczyńska

18.00-19.30 czwartek- harmonia- sala nr. 18 mgr Małgorzata Piotrowska

15.45-16.30 piątek- czytanie nut głosem- sala nr.18 mgr Elżbieta Kondzior

19.30-20.15 - rytmika- sala nr.30-31mgr Dorota Frydrych





KLASA III



15.00-15.45 poniedziałek- folklor- sala nr.11 mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

15.15- 17.15 poniedziałek- chór- sala nr.141 mgr Grzegorz Bogdan- ul. Sejnejska

15.00-16.30 wtorek- kształcenie słuchu- sala nr.18-mgr Małgorzata Piotrowska

kształcenie słuchu- sala nr.31- mgr Dorota Frydrych

uczennica Angelika Koncewicz

16.30-18.00 wtorek- harmonia- sala nr.18 mgr Małgorzata Piotrowska

18.00-19.30 wtorek- formy muzyczne - sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

15.45-16.30 piątek- czytanie nut głosem- sala nr.18 mgr Elżbieta Kondzior

16.30-18.00 piątek- historia muzyki z literaturą- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska





KLASA IV



15.45-18.00 poniedziałek- historia muzyki z literaturą- sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

15.00-16.30 środa- kształcenie słuchu- sala nr.18-mgr Małgorzata Piotrowska

uczennica Pamela Sinicka

15.00-16.30 czwartek- kształcenie słuchu- sala nr.18-mgr Małgorzata Piotrowska

uczennica Natalia Ołów

18.00-19.30 czwartek- formy muzyczne - sala nr.11

mgr Izabela Filipiak- Sokołowska

15.00-15.45 piątek- czytanie nut głosem- sala nr.18 mgr Elżbieta Kondzior



ZAJĘCIA CHÓRU PSM II st.

poniedziałek godz. 15.15-17.15

środa godz. 15.15-17.15

środa godz. 17.15-18.30

sala nr.141 ul. Sejnejska 13

mgr Grzegorz Bogdan



ZAJĘCIA ORKIESTRY PSM II st.

sobota godz. 11.00-12.30

sala koncertowa ul. Noniewicza 91

mgr Cezary Gójski