25 - 27 listopada 2011 r

IV TEREZJAŃSKIE WARSZTATY LITURGICZNO – MUZYCZNE

Przyjdź, przyjdź Emmanuelu…”


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Terezjańskich Warsztatach Liturgiczno – Muzycznych, które odbędą się w dniach 25-27 listopada 2011 r. Warsztaty będą miały miejsce w domu sióstr Terezjanek w Suwałkach przy ul. Artyleryjskiej 7.

Warsztaty skierowane są do schól i chórów młodzieżowych, studenckich i parafialnych, kleryków, księży, sióstr  zakonnych, osób śpiewających indywidualnie oraz do instrumentalistów. (instrumentaliści przynoszą swoje pulpity)

W czasie warsztatów uczestnicy, będą mogli pogłębić swoją wiedzę o muzyce liturgicznej, rozszerzyć repertuar o nowe pieśni wielogłosowe i nowe aranżacje pieśni tradycyjnych, wzbogacić doświadczenie z zakresu emisji głosu, a także spędzić czas na modlitwie.

Tematyką warsztatów będą pieśni adwentowe, głównym prowadzącym: Grzegorz Bogdan-Założyciel i dyrygent Suwalskiego Chóru Kameralnego, a także goście (niespodzianka)!
Zwieńczeniem warsztatów będzie uroczysta Msza Święta w kościele p.w. św. Piotra i Pawła w Suwałkach  (niedziela, godz. 10.00) oraz po Mszy koncert finałowy z udziałem chóru i orkiestry utworzonej przez uczestników warsztatów.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi:                                                                         

a.      Nocleg + wyżywienie – 30 zł

b.     Wyżywienie – 20 zł

Zapewniamy wyżywienie od piątku (kolacja) do niedzieli (obiad). Nocleg ze względu na ograniczoną ilość miejsc przewidziany jest dla przyjezdnych osób z poza Suwałk, osoby zgłaszające nocleg zbierają śpiwór. Opłata za warsztaty będzie przyjmowana na miejscu po przyjeździe.

Zapisy na warsztaty zostały rozpoczęte, potrwają do 20 listopada 2011 r. zgłoszenia można dokonać pisząc na adres terezjanskie-wlm@wp.pl lub telefonicznie u s. Joanny pod nr tel. 87-566 59 68 lub u s. Laury pod nr tel. 85-710 43 02. Zgłaszając się na warsztaty należy wypełnić kartę uczestnika i odesłać ją jak najszybciej.

  Inne nieokreślone warianty prosimy zgłaszać również na wyżej podany adres e-mailowy.

  Karta uczestnika (doc)